تغییرات به استقلال ضربه زد، آوردن مربی خارجی ریسک بزرگی است

شاهرخ بیانی در مصاحبه با خبرنگاراندر خصوص تغییرات در کادر مربیگری استقلال گفت: به اعتقاد من این تغییرات هیچ اتفاقی را در استقلال به وجود نیاورده است. بازیکنان همان بازیکنان سابق هستند و تنها شاید در چیدمان تیم تغییر به وجود آمده باشد.

تغییرات به استقلال ضربه زد، آوردن مربی خارجی ریسک بزرگی است

وی تأکید کرد: حُسن این کار این بود که مجیدی به بازیکنانی میدان داد که در طول فصل بیشتر نیمکت نشین بودند اما در مجموع تفکرات یکی بود و چون بازیکنان هم کاملاً شناخته شده بودند، نمی توان این تغییرات را خیلی مثبت ارزیابی کرد.

پیشکسوت استقلال در مورد جدایی شفر از استقلال گفت: معتقدم این نحوه برخورد با شفر زیبا نبود. نباید با کسی که یک سال و نیم در استقلال حضور داشت چنین رفتاری می شد. متأسفانه شفر در طول فصل مدیریت نشد. اگر او کمیته فنی را قبول می کرد و به صحبت های آنها احترام می گذاشت، مطمئناً شرایط این چنین برای او به انتها نمی رسید.

وی تأکید کرد: اعضای کمیته فنی از تجربه بالایی برخوردار بودند و می توانستند به این سرمربی یاری نمایند اما مدیریت باشگاه چندان در این کار دخالت نکرد و حتی زمانی که بین کمیته فنی و سرمربی اختلاف به وجود آمد، میانجی گری نکرد تا آنها کنار یکدیگر کار نمایند.حالا که شفر رفته، عجیب است که کمیته فنی دوباره تشکیل جلسه می دهد.

هافبک پیشین استقلال در مورد دیدار روز دوشنبه آبی پوشان برابر الدحیل قطر گفت: بازی سختی در پیش است. مجیدی باید تیم را از نظر شرایط روحی و روانی آماده کند، زیرا نمی تواند با حضور یک هفته ای تغییرات اساسی در ارنج تیم به وجود آورد. او باید از تجربه دستیارانش استفاده کند تا بتواند این دیدار سخت را با موفقیت به انتها برساند.

بیانی در مورد حضور یک مربی خارجی برای فصل بعد گفت: اگر قرار است مربی خارجی به استقلال بیاید باید با تجربه باشد، شرایط فوتبال را بداند و از قبل به او گفته گردد به چه تیمی خواهد آمد. استقلال تیمی نیست که یک مربی بی تجربه بتواند در آن کار کند. البته مجیدی هم می تواند در کنار او تجربه زیادی کسب کند اما اعتقاد دارم ریسک آوردن یک مربی خارجی بالاست و باید شرایط به گونه ای فراهم باشد که یک سرمربی خوب و خوشفکر به جمع آبی پوشان اضافه گردد. اگر قرار است چنین اتفاقی رخ ندهد، می توانیم از مربیان داخلی که سابقه خوبی در فوتبال کشورمان داریم، استفاده کنیم.

وی تأکید کرد: در مجموع اعتقاد دارم آوردن یک مربی خارجی ریسک بزرگی است. مدیریت استقلال در این خصوص نباید عجولانه تصمیم بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 26 تیر 1398 شناسه مطلب: 525

به "تغییرات به استقلال ضربه زد، آوردن مربی خارجی ریسک بزرگی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات به استقلال ضربه زد، آوردن مربی خارجی ریسک بزرگی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید