بخاری های نفتی مدارس خراسان شمالی زودتر از موعد برچیده شد

به گزارش سبزوار امروز، رضا رجب زاده در نشستی با موضوع اطلاع رسانی نهضت برچیدن بخاری های نفتی از مدارس خراسان شمالی، اظهار کرد: رسانه ها این حرکت جهادی را که زودتر از زمان معین شده توسط استاندار به اتمام رسید، به درستی اطلاع رسانی نمایند.

بخاری های نفتی مدارس خراسان شمالی زودتر از موعد برچیده شد

رجب زاده اضافه کرد: برچیدن بخاری های نفتی از مدارس استان به ویژه در مناطق روستایی، توسط استاندار به عنوان یک اولویت مطرح و بازه زمانی یک ماهه برای اتمام آن معین شد که امروز اعلام می کنم این کار زودتر از زمان معین شده با کار گروهی صورت گرفته به خاتمه رسید.

وی توضیح داد: در فرآیند انجام کار هماهنگی های فراوانی بین مسئولان استان ایجاد شد و در خاتمه یک هزار و 378 بخاری نفتی از مدارس خراسان شمالی جمع آوری و بخاری های گازسوز استاندارد، جایگزین شد.

معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی ادامه داد: بروز آتش سوزی در مدارس در نقاط مختلف کشور موجب اندوه و ناراحتی تمام مردم می گردد و این اقدام جهادی استان سبب کاهش نگرانی مجموعه آموزش و پرورش و اولیا دانش آموزان شد و دیگر مسائل نیز باید متناسب با ظرفیت ها و اولویت های استان حل گردد.

رجب زاده اضافه کرد: وظیفه دولت خدمت رسانی به مردم است اما باید توجه داشته باشیم این اقدام در بازه زمانی کوتاه و در جغرافیای استان انجام شد که باید به خوبی به سمع و نظر مردم رسانده گردد تا علاوه بر ایجاد بارقه های امید در دل مردم، الگویی برای دیگر دستگاه ها در انجام پروژه ها باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 444

به "بخاری های نفتی مدارس خراسان شمالی زودتر از موعد برچیده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخاری های نفتی مدارس خراسان شمالی زودتر از موعد برچیده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید