اهدای 100 دستگاه ویلچر به معلولان استان آذربایجان شرقی به وسیله بنیاد 15 خرداد

به گزارش سبزوار امروز، مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی از اهدای 100 دستگاه ویلچر به معلولان زیر 14 سال به همت بنیاد 15 خرداد دراین استان اطلاع داد.

اهدای 100 دستگاه ویلچر به معلولان استان آذربایجان شرقی به وسیله بنیاد 15 خرداد

به گزارش خبرنگاران از تبریز ،فرگل صحاف مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی در مراسم طرح مثبت حرکت بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام گفت:همزمان بامیلاد امام حسن عسگری (ع) باهمکاری ستاداجرایی بنیاد 15 خردادامام (ره) امروز شاهد واگذاری 100 دستگاه ویلچر برای معلولان در استان هستیم.

اواضافه نمود: حدود 467 مددجوی توانخواه شدید و خیلی شدید نیازمند به ویلچر در استان زندگی می نمایند که امیدواریم به کمک بنیاد برکت مشکل این مددجویان هم برطرف گردد.

ابراهیمی معاون اجتماعی بنیاد 15 خرداد کشور نیز از تامین 27 هزار ویلچر برای معلولان منطقه ها کم برخوردار در سراسر کشور اطلاع داد و گفت: با توجه به اینکه بخشی از جامعه ما را معلولان شامل می شوند و به لحاظ کم درآمدی امکان تهیه لوازم موردنیاز ازجمله ویلچر، واکر و عصا را ندارند، بنیاد 15 خرداد کشور مصمم به تهیه و توزیع لوازم به معلولان کشور شد.

اوبا بیان اینکه برای هر ویلچر حدود 2 میلیون و 500 هزارهزینه شده است اضافه نمود: در مرحله نخست اجرای این طرح حدود 2 هزار و 500 ویلچر تهیه شد و در استان های چهارمحال بختکمک، گلستان، مازندران و قم در بین معلولان منطقه ها کم برخوردار اهدا شد.

او گفت: آذربایجان شرقی ششمین استانی است که امروز برای معلولان کم برخوردار آن ویلچر اهدا می گردد و ان شاءلله در ماه های آینده اهدای 27 هزار ویلچر عملیاتی خواهد شد.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی اضافه نمود: به منظور حمایت از معلولان تمام تجهیزات این ویلچر ها از برترین مواد اولیه تهیه شده و در یک کارگاه با دستان توانمند معلولان تمام قطعات مونتاژ می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 آذر 1400 بروزرسانی: 26 آذر 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2266

به "اهدای 100 دستگاه ویلچر به معلولان استان آذربایجان شرقی به وسیله بنیاد 15 خرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای 100 دستگاه ویلچر به معلولان استان آذربایجان شرقی به وسیله بنیاد 15 خرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید