انتقاد عضو تیم ملی از بی توجهی مسئولان به کشتی آلیش بانوان

به گزارش سبزوار امروز، زهرا یزدانی در مصاحبه با خبرنگاران درباره شرایط و وضعیت کشتی بانوان گفت: آخرین اردوهای کشتی بانوان در زمان حضور منظمی(نایب رئیس اسبق کشتی بانوان) برگزار گردید و دیگر خبری از اردو و تمرین نیست. درخشانی اعلام نموده است مسابقات جهانی کره از سایت اتحادیه جهانی پاک شده و منتظریم زمان جدید اعلام گردد.

انتقاد عضو تیم ملی از بی توجهی مسئولان به کشتی آلیش بانوان

ملی پوش آلیش بانوان ادامه داد: از آینده درخشانی که در کشتی بانوان برای خود ترسیم نموده بودیم در کوره راه افتاده ایم. از عرش به فرش رسیدیم. خیلی سخت است 5- 6 سال برای یک رشته ورزشی زحمت بکشید و سپس هیچ گردد. می خواهم زندگی کنم، اگر در یک رشته ورزشی دیگر بخواهم 6 سال از عمرم را بگذارم پیر شده ام.

وی اضافه نمود: نه مربی داریم نه تمرین. وقتی مسابقه ای در پیش نباشد چرا باید تمرین کنم. کسانی که در راس کار قرار دارند باید از کشتی بانوان حمایت نمایند وقتی رئیس و نایب رئیس حمایتی ننمایند هرچه بگوییم فایده ای ندارد. برای مسابقات کره جنوبی به ما گفتند نامه ای ارسال نشده است! مگر می گردد تمام تیم ها اعزام شدند جز کشتی زنان! کشتی گیران زن قرقیزستانی پس از کسب مدال مورد استقبال شدید مردمشان قرار گرفتند. ارتشی ها به استقبالشان رفتند و مردم برایشان سر و دست شکستند.

یزدانی تاکید نمود: دبیر در چند مصاحبه تلویزیونی شرکت کرد و راجع به تمام بخش های کشتی از ساحلی تا نونهالان صحبت کرد اما دریغ از صحبت کردن درباره بخش بانوان! فقط یک بار درباره کشتی بانوان در تلویزیون صحبت شد آن هم بعد از بازی های داخل سالن آسیا بود که به برنامه روح پهلوانی دعوت شدیم آن آخرین برنامه بود. امیدم پر پر شده است و انگیزه ای برای تمرین ندارم. فقط به طور تشریفاتی سرپرست انتخاب نموده اند!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 897

به "انتقاد عضو تیم ملی از بی توجهی مسئولان به کشتی آلیش بانوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد عضو تیم ملی از بی توجهی مسئولان به کشتی آلیش بانوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید