آمار تکواندوکاران سازمان یافته قم از 4500 نفر بیشتر است

به گزارش سبزوار امروز، محمد جمشیدی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: رشته تکواندو در قم اکنون به یک رشته پرمخاطب تبدیل گردیده و آمار ورزشکاران سازمان یافته آن در سال گذشته از مرز 4500 نفر نیز عبور نموده و پیش بینی ما این است که این آمار همچنان مسیر صعودی خود را ادامه دهد.

آمار تکواندوکاران سازمان یافته قم از 4500 نفر بیشتر است

وی اضافه نمود: تمامی استان های کشور برای پیشرفت در تکواندو به سختی در حال کار هستند و با وجود کوشش شبانه روزی در تکواندوی قم، ما باید با این موج بزرگ رقابت کنیم اما خوشبختانه آثار و نتایج مثبتی می بینیم و تمام کوشش های طاقت فرسایی که در 3 سال گذشته متحمل گردیده ایم به ثمر خواهد نشست.

رئیس هیئت تکواندوی استان قم گفت: تکواندوی استان قم آشکارا در دو بخش پسران و دختران رشد داشته است و این رشد را آمار مدال های ما و نیز حضور مداوم در مسابقات قهرمانی کشور نشان می دهد به طوری که دختران و پسران ما در مسابقات رده های سنی پایه کشور در سال 97 عملکرد خوبی داشته اند و گام به گام در حال رشد هستند.

جمشیدی بیان داشت: در زمینه میزبانی، اعتقاد زیادی به جنبه های مثبت اخذ میزبانی رویدادهای مختلف در قم داریم به طوری که از طریق همین میزبانی ها، سطح فنی مربیان و تکواندوکاران ما به وسیله آموزش بصری و تجربی آن ها افزایش پیدا می نماید و میزبانی همواره یک اصل در زمینه توسعه یک رشته ورزشی بوده است.

وی مطرح نمود: یکی از دیگر از برنامه های توسعه بخش سطح فنی تکواندوکاران قمی، برگزاری اردوهای مشترک با تیم های ملی یا تیم های سایر استان ها است که بر همین اساس تمرین مشترک تیم تکواندو منتخب نوجوانان استان قم همراه با تیم اراک روز یکشنبه برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 شهریور 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 79

به "آمار تکواندوکاران سازمان یافته قم از 4500 نفر بیشتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار تکواندوکاران سازمان یافته قم از 4500 نفر بیشتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید